Strona Główna

Strona Główna

Zarząd Okręgu Kielce

Rachmistrzowie oddziałowi proszeni są o przesłanie danych do listy okręgowej w terminie do 06.08 (niedziela) godz. 20:00. Na liście konkursowej należy zaznaczyć gołębie typowane literą S! Nawet jeżeli hodowca koszował nie więcej niż 5 gołębi.


Pierwsze serie w Okręgu Kielce (wg kolejności zgłoszeń):

1. Otwinowski Zenon – Oddział Sędziszów – 20:07, 20:40, 5:45

2. Groblicki Michał – Oddział Sędziszów – 5:20, 5:40, 5:42

3. Jawor Grzegorz – Oddział Jędrzejów – 20:55, 6:27, 6:44

4. Korczyk Krzysztof – Oddział Jędrzejów – 4:30, 5:19, 6:57

5. Krzykała Zdzisław – Oddział Sędziszów – 5:20, 6:45, 7:37

6. Lubiński Jan – Oddział Włoszczowa – 7:05, 7:15, 7:46

7. Siemiński Antoni – Oddział Pińczów – 20:51, 7:05, 7:40

8. Cichecki Andrzej – Oddział Radoszyce

9. Szczerbiński Robert – Oddział Włoszczowa

10. Sipika Krzysztof – Oddział Końskie



Pierwsze gołębie w Okręgu Kielce (lista nieoficjalna):

1. Bogdan Ciacia – Oddział Pińczów – 29.07 – 18:45

2. Sipika Krzysztof – Oddział Końskie – 29.07 – 19:30:55



3. Matyszczak Marcin – Oddział Szydłowiec – 29.07 – 19:58:01



4. Cichecki Andrzej – Oddział Radoszyce – 29.07 – 20:00:04

5. Lendlewicz Zdzisław – Oddział Jędrzejów – 29.07 – 20:02:30

6. Otwinowski Zenon – Oddział Sędziszów – 29.07 – 20:07

7. Szczerbiński Robert – Oddział Włoszczowa – 29.07 – 20:19

8. Bogdan Ciacia – Oddział Pińczów – 29.07 – 20:26

9. Kotwica Jan – Oddział Kielce Herby – 29.07 – 20:30

10. Otwinowski Zenon – Oddział Sędziszów – 29.07 – 20:40

11. Dyzner Ryszard – Oddział Szydłowiec – 29.07 – 20:50

12. Siemiński Antoni – Oddział Pińczów – 29.07 – 20:51

Ewentualny przylot pierwszych 3 gołębi i 3 pierwszych serii w Oddziale w dniach 29.07-30.07 (sobota i niedziela) należy w ciągu 30 min od przylotu zgłaszać do sekretarza Okręgu, Mateusza Leniarta, tel. 604 489 653, ponieważ Prezes Okręgu z powodów osobistych nie będzie mógł odbierać telefonu w tych dniach.



Godzina wypuszczenia: 6:30

Współrzędne wypuszczenia: szer. 50°53´33,0”, dł. 04°17´15,5”

Okręg Kielce:

Ilość hodowców: 324

Ilość gołębi: 1446

Zarząd Okręgu Kielce
1. Komisje lotowe na punktach wkładań zostaną zaopatrzone w obrączki gumowe o jednej serii, nie można gumować gołębi obrączkami kontrolnymi takimi jak w sezonie lotowym.
2. Gołębie koszowane na zegary elektroniczne NIE BĘDĄ miały zakładanych dodatkowo obrączek gumowych.
3. Nastawienie zegarów tradycyjnych odbędzie się 30 min po zakończeniu koszowania na danym punkcie wkładań.
4. Hodowcy koszujący na lot na ESK powinni zaopatrzyć się we własne anteny wkładaniowe oraz drukarki, ewentualnie uzgodnić z osobą odpowiedzialną za punkt wkładań czy zostanie im użyczony sprzęt danej marki.
5. Komisja lotowa punktu wkładań zobowiązana jest uzupełnić protokół zbiorczy zawierający wszystkich hodowców koszujących na danym punkcie wkładań wraz z numerami zegarów, podsumować ilość hodowców oraz gołębi i umieścić tą informację w jednej rubryce na potwierdzeniu wypuszczenia. Na osobnej kartce należy sporządzić podsumowanie zawierające ilość hodowców i gołębi z każdego oddziału osobno.
6. Przy kabinie dokonywane będą opłaty z każdego oddziału za zakoszowane gołębie na podstawie protokołu sporządzonego przez komisję lotową.
Zarząd Okręgu Kielce
Pan Andrzej Wojtasiok wysłał aktualizacje na e-mail każdego z obliczeniowców. Aktualizacja dotyczy programu do zgrywania wyników z list okręgowych i rejonowych. Jeżeli ktoś nie dostał e-maila proszony jest o kontakt telefoniczny z administratorem okręgu, tel. 604 489 653.
Zarząd Okręgu Kielce
Strefa III - Lehrte - start - poniedziałek - 6:00
Strefa IV - Wolfsburg - start - poniedziałek - 6:45
Zarząd Okręgu Kielce
Strefa II - Uelzen - start - sobota - 7:45
Strefa I - Hannover - start - niedziela - 6:00
Zarząd Okręgu Kielce
Listy konkursowe okręgowe z maratonów zamieszczane będą w dziale Wyniki lotowe -> Sezon 2017, około 10 dni po zakończonym locie.
Listy konkursowe zamieszczane są bez rubryki "Obrączka rodowa". Pełne listy z obrączkami wysyłane są do rachmistrzów oddziałowych.
Zarząd Okręgu Kielce
Strefa III - Lehrte - start 6:30
Strefa IV - Wolfsburg - start 6:30
Zarząd Okręgu Kielce

Punkty wkładań na lot Bruksela w Okręgu Kielce:

1.      Jędrzejów - koszowanie w godz. 5:00-8:00

ul. Kowalskiego 1 A
Osoba odpowiedzialna za punkt wkładań: Rafał Majda, tel. 607 396 067
Koszują oddziały: Jędrzejów, Włoszczowa, Staszów, Busko, Pińczów, Sędziszów.
Godzina przyjazdu kabiny: 7:00
Godzina odjazdu kabiny: 8:30

 

2.      Kielce Herby - koszowanie w godz. 6:30 - 9:30

Kajetanów 149
Osoba odpowiedzialna za punkt wkładań: Grzegorz Foks, tel. 609 026 666
Koszują oddziały: Kielce Herby, Daleszyce-Morawica, Kielce, Bodzentyn, Suchedniów, Stąporków, Radoszyce.
Godzina przyjazdu kabiny: 9:30
Godzina odjazdu kabiny: 10:30

 

3.      Szydłowiec - koszowanie w godz. 8:30 - 11:30

ul. Piaskowa 32
Osoba odpowiedzialna za punkt wkładań: Marcin Matyszczak, tel. 606 631 594
Koszują oddziały: Szydłowiec, Końskie, Przysucha, Radom, Białobrzegi.
Godzina przyjazdy kabiny: 11:30
Godzina odjazdu kabiny: 12:30

 

Objazd kabiny (czwartek – 27.07)

Punkt wkładań

Godzina przyjazdu kabiny

Godzina odjazdu kabiny

Uwagi

Okręg Tarnobrzeg

26.07 – 18:00

 

 

Jędrzejów

7:00

8:30

 

Kielce Herby

9:30

10:30

 

Szydłowiec

11:30

12:30

pojenie

Okręg Piotrków Tryb.

14:30

15:30

 

Okręg Częstochowa (1)

17:00

18:00

 

Okręg Częstochowa (2)

19:00

20:00

karmienie + pojenie

 



Zarząd Okręgu Kielce
Prosimy rachmistrzów oddziałowych o przesyłanie danych wygenerowanych z programu obliczeniowego z lotów okręgowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Dane należy przesłać po weryfikacji oddziałowych list konkursowych, lecz nie później niż 10 dni po odbytym locie.
Zarząd Okręgu Kielce
Lot Okręgowy nr 1 w Strefie IV z miejscowości Wolfsburg-1 został przełożony na 09.07 (niedziela). Koszowanie w piątek.