Strona Główna

Strona Główna

Zarząd Okręgu Kielce

W tym roku Targi Kielce nie wymagają uzupełniania kart zgłoszenia okazów przez każdego hodowce. Prosimy o nie przesyłanie kart, wystarczy przesyłać tylko zestawienie oddziałowe uzupełnione przez rachmistrza.

Zarząd Okręgu Kielce

Podczas 48 Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych, w niedzielę 10 grudnia 2017 roku, po raz szósty odbędzie się charytatywna aukcja gołębi pocztowych.

Zgodnie z tradycją celem aukcji będzie zbiórka pieniędzy na Świętokrzyskie Centrum Pediatrii im. W. Buszkowskiego w Kielcach, w którym przebywają najmłodsi pacjenci cierpiący na choroby onkologiczne. W tym roku część zebranej kwoty zostanie przekazana również na Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kam.

Z roku na rok aukcja podczas kieleckiej wystawy okręgowej cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Podczas poprzedniej edycji udało nam się przekazać na Świętokrzyskie Centrum Pediatrii kwotę powyżej 60 000 zł! W tym miejscu po raz kolejni chcielibyśmy podziękować za okazane serce wszystkim ubiegłorocznym darczyńcom.

Jest to piękny gest społeczeństwa hodowców gołębi pocztowych nie tylko z Okręgu Kielce, ale z całej Polski.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona darczyńców i przekazać na ten szczytny cel gołębia ze swojej hodowli skontaktuj się z Prezesem Okręgu, Sławomirem Pająkiem, tel. 695 976 394.
Zdjęcia gołębi, rodowody oraz opisy hodowli prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy
Zarząd Okręgu Kielce

 

Gołębie przekazane na aukcję można zobaczyć klikając na napis "AUKCJA 2017" po lewej stronie (pod Menu Głównym).

Targi Kielce o aukcji - kliknij!

Zarząd Okręgu Kielce
Zarząd Okręgu wraz z Okręgowa Komisją Weryfikacyjno-Lotową na posiedzeniu w dniu 26.10.2017 zatwierdził wyniki gołębi młodych w Okręgu Kielce. Zestawienie można obejrzeć w dziale Wyniki lotowe -> sezon 2017.
Zarząd Okręgu Kielce

Zarząd Okręgu Kielce serdecznie zaprasza wszystkich hodowców oraz sympatyków gołębi pocztowych na 48 Okręgową Wystawę Gołębi Pocztowych, która odbędzie się w dniach 9-10 grudnia 2017 r. na obiektach Targów Kielce.

Zarządy Oddziałów prosimy o zapoznanie się z regulaminem wystawy i przedstawieniem go jak najszerszemu gronu hodowców.

Regulamin Wystawy

Deklaracja (wersja do druku)

Deklaracja (wersja do wypełnienia)

Zestawienie oddziałowe

Zarząd Okręgu Kielce
Ogłoszenie grzecznościowe na prośbę Zarządu Oddziału Radoszyce:
"Mam na sprzedaż ładnego Mana z kabiną do transportu gołębi ( na około 3600 sztuk) . Kabina produkcji GERALDY. Kabina posiada szeroki korytarz, 90 koszy w stanie idealnym (każdy kosz jest wyciągany) ,pojniki ( indywidualne do każdej klatki),nawiewy, zbiornik na wodę wraz z pompą wody( wystarczy na 4 pojenia),oświetlony korytarz, nowe rolety. Wypuszczenie gołębi może odbywać się na 3 sposoby.Man jest w stanie bdb,posiada nowe akumulatory,opony 70%,ubezpieczony. Świeżo po przeglądzie tacho. Wiecej informacji udzielę tel. 733 633 013 lub 691 529 243"