VII Aukcja Charytatywna - 9 grudnia 2018 r.

Zarząd Okręgu Kielce

Podczas 49 Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych na obiektach Targów Kielce, w niedzielę 9 grudnia 2018 roku, po raz siódmy odbędzie się charytatywna aukcja gołębi pocztowych.

Zgodnie z tradycją celem aukcji będzie zbiórka pieniędzy na Świętokrzyskie Centrum Pediatrii im. W. Buszkowskiego w Kielcach, w którym przebywają najmłodsi pacjenci cierpiący na choroby onkologiczne. Drugi rok z rzędu część kwoty zostanie przekazana na placówki szkolno-oświatowe oraz szkolno-wychowawcze w celu rozpropagowania Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

Podczas poprzedniej aukcji udało nam się pozyskać łączną kwotę 52 350 zł! Był to piękny gest społeczeństwa hodowców gołębi pocztowych nie tylko z Okręgu Kielce, ale z całej Polski.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona darczyńców i przekazać na ten szczytny cel gołębia ze swojej hodowli skontaktuj się z Prezesem Okręgu, Sławomirem Pająkiem, tel. 695 976 394. Zdjęcia gołębi, rodowody oraz opisy hodowli prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zarząd Okręgu Kielce

Gołębie przekazane na aukcję można zobaczyć klikając na napis "AUKCJA 2018" po lewej stronie (pod Menu Głównym).